Wedstrijdschema

Beste leden,

De planning tot en met december 2018 is bekend. Bekijk hieronder of je moet tellen, fluiten en welk team zaalwacht heeft. Kan je op het aangegeven moment niet? Regel dan zelf vervanging en geef deze wijziging door aan wedstrijdsecretariaat@emmen95.nl.

De wedstrijdcommissie

VRIJDAG 2 NOVEMBER
02-11-2018 19:00 Emmen’95 DS 5 Deko DS 2 1 D3I-EC H3 H3 H3
02-11-2018 21:00 Emmen’95 HS 3 V.E.B.’98 HS 1 1 H1C-EC D5 Fred Zwerink
02-11-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 Quinto HS 3 2 H2D-EC D5 H1
ZATERDAG 3 NOVEMBER
03-11-2018 09:30 Emmen’95 MB 4 Smash MB 2 1 MB2C-EC MC4 Sophie Espeldoorn 9.00-13.00 D4
03-11-2018 09:30 Emmen’95 MC 5 Sleen MC 2 2 MC2D-LD MA2 Annemijn Espeldoorn
03-11-2018 11:30 Emmen’95 MC 4 V.E.B.’98 MC 1 1 MC2D-EC MB4 Femke de Vries
03-11-2018 11:30 Emmen’95 MA 2 Set Up/B MA 1 2 MAHC-LE MB4 Marissa Wisman
03-11-2018 11:30 Emmen’95 MC 2 Sudosa-Desto MC 1 3 MCTA-BD MC5 Merel Bruin
03-11-2018 13:30 Emmen’95 MA 1 DIO/Bedum MA 1 1 MAHA-EC D3 Renzo de Vries 13.00-17.00 D3
03-11-2018 13:30 Emmen’95 MC 1 Olhaco MC 1 2 MCTB-BE JB1 Annemarie vd Vegt Danaé de Haas
03-11-2018 13:30 Emmen’95 DS 4 WIJHKO DS 1 3 D1D-EC MB1 H1
03-11-2018 15:30 Emmen’95 DS 3 Sleen DS 1 1 D1C-LD MA1 Arjan Norder
03-11-2018 15:30 Emmen’95 JB 1 En Bloc JB 1 2 JB1B1-CB MC1 Lies Venema
03-11-2018 15:30 Emmen’95 MB 1 vc Bolsward MB 1 3 MBTA-EC D4 Eleni Dellas
03-11-2018 17:30 Emmen’95 DS 1 Betech Olhaco DS 1 1 2AD-EC H1 Nevobo 17.00-21.00 Odilia en Judith
03-11-2018 17:30 Emmen’95 HS 2 DIO/Bedum HS 3 2 HPB-EC D2 Nevobo
03-11-2018 17:30 Emmen’95 JA 1 Flash/Veendam JA 1 3 JA1A1-CB JB1 H5
03-11-2018 19:30 Emmen’95 HS 1 vv Trias HS 1 1 3AH-EC Erik Nevobo
03-11-2018 19:30 Emmen’95 DS 2 Rabobank DIO Oosterwolde DS 1 2 D1C-EC JA1 Durk Piet d Vries
VRIJDAG 16 NOVEMBER
16-11-2018 19.00 Emmen’95 JA1 Olhaco JA1 1 H4 H4 H3
16-11-2018 21:00 Emmen’95 HS 3 VCO ’72 HS 1 1 H1C-EA JA1 Fred Zwerink
16-11-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 AFC HS 1 2 H2D-EA JA1 H1
ZATERDAG 17 NOVEMBER
17-11-2018 09:30 Emmen’95 MB 4 Captains***Kangeroe MB 3 1 MB2C-EA MB3 Manon Torenbeek
17-11-2018 09:30 Emmen’95 MB 2 Sudosa-Desto MB 7 2 MB1C-EA XC1 Ella Haagsma 9.00-13.00 H2
17-11-2018 09:30 Emmen’95 MC 3 Banzo / Side-Out MC 1 3 MC1C-EA MC4 Pascalle Mensink
17-11-2018 11:30 Emmen’95 MB 3 Captains***Kangeroe MB 2 1 MB1D-EA MB4 Menthe Bosman
17-11-2018 11:30 Emmen’95 XC 1 En Bloc JC 1 2 JC2G1-CA MB2 Noa Kolmpmaker+Yinthe Baksteen
17-11-2018 11:30 Emmen’95 MC 4 Action MC 1 3 MC2D-EA MC3 Anouk Bruins+Frederique Assen
17-11-2018 13:30 Emmen’95 MC 5 V.E.B.’98 MC 1 1 MC2D-LC D3 Jacolien Meursing 13.00-17.00 D2
17-11-2018 13:30 Emmen’95 MC 1 Volco MC 1 2 MCTB-BF JB1 Daphne Katerberg
17-11-2018 13:30 Emmen’95 DS 4 Flash Nieuwleusen DS 3 3 D1D-EA MB1 H2
17-11-2018 15:30 Emmen’95 DS 3 Rabobank DIO Oosterwolde DS 1 1 D1C-LC MC5 Malon Mars
17-11-2018 15:30 Emmen’95 JB 1 Sudosa-Desto JB 2 2 JB1B1-CA MC1 Dorien Veldman
17-11-2018 15:30 Emmen’95 MB 1 Doles MB 1 3 MBTA-EL D4 Cynthia Vroling
17-11-2018 17:30 Emmen’95 DS 1 Hemingway’s Donitas DS 3 1 2AD-EA H1 Nevobo 17.00-21.00 Odilia
17-11-2018 17:30 Emmen’95 HS 2 Flash Nieuwleusen HS 1 2 HPB-EA D2 Nevobo
17-11-2018 17:30 Emmen’95 MA 1 Vovem’90 MA 1 3 MAHA-ED H5 H1
17-11-2018 19:30 Emmen’95 HS 1 vv Peize HS 1 1 3AH-EA Erik Nevobo
17-11-2018 19:30 Emmen’95 DS 2 Captains***Kangeroe DS 2 2 D1C-EA D1 Sander Vroling
17-11-2018 19:30 Emmen’95 HS 5 Flash Nieuwleusen HS 2 3 H2E-EA MA1 Adrie Jonkman
VRIJDAG 7 DECEMBER
07-12-2018 19:00 Emmen’95 DS 5 V.V.E.’86 DS 1 1 D3I-EJ H4 H4 H4
07-12-2018 21:00 Emmen’95 HS 3 Annen HS 1 1 H1C-EJ D5 Fred Zwerink
07-12-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 Quinto HS 2 2 H2D-EJ D5 H2
ZATERDAG 8 DECEMBER
08-12-2018 09:30 Emmen’95 MB 4 Olhaco MB 3 1 MB2C-EJ MB3 Annemijn Meijer+Marit Eijgenraam 9.00-13.00 D4
08-12-2018 09:30 Emmen’95 MB 2 V.V.E.’86 MB 1 2 MB1C-EJ MA2 Angela Kreeft
08-12-2018 09:30 Emmen’95 MC 3 V.C.Z. MC 2 3 MC1C-EJ MC2 Noa Oppers+Robine Karsten
08-12-2018 09:30 Emmen’95 XC 1 Thriantha XC 1 4 JC2G1-CD MC4 Rosalie Middel+Sanne Burger
08-12-2018 11:30 Emmen’95 MB 3 Hake Tjoba MB 2 1 MB1D-EJ MB4 Lieke Haas+Linde Beuker
08-12-2018 11:30 Emmen’95 MA 2 Bas Autowas/VV Voorsterslag MA 2 2 MAHC-LB MB2 Anouk Kreeft
08-12-2018 11:30 Emmen’95 MC 2 Smash MC 1 3 MCTA-BA MC3 Lieke Boerrigter
08-12-2018 11:30 Emmen’95 MC 4 Vonk/Coevorden MC 3 4 MC2D-EJ XC1 Esmee Koning
08-12-2018 13:30 Emmen’95 MA 1 Reflex MA 1 1 MAHA-EJ D3 Renzo de Vries 13.00-17.00 H5
08-12-2018 13:30 Emmen’95 MC 1 De Bevers MC 1 2 MCTB-BA JB1 H2
08-12-2018 13:30 Emmen’95 DS 4 Vonk/Coevorden DS 2 3 D1D-EJ MB1 H1
08-12-2018 13:30 Emmen’95 MC 5 VVO MC 1 4 MC2D-LB MB1 Lisa Elting+Manon Timmer
08-12-2018 15:30 Emmen’95 DS 3 En Bloc DS 1 1 D1C-LB MA1 Arjan Norder
08-12-2018 15:30 Emmen’95 JB 1 Sudosa-Desto JB 2 2 JB1B1-CA-2 MC1 Zoë Aardema
08-12-2018 15:30 Emmen’95 MB 1 Hake Tjoba MB 1 3 MBTA-EJ D4 Eleni Dellas
08-12-2018 17:30 Emmen’95 DS 1 VC Sneek DS 3 1 2AD-EJ H1 Nevobo 17.00-21.00 Odilia en Judith
08-12-2018 17:30 Emmen’95 HS 2 Vonk/Coevorden HS 1 2 HPB-EJ D2 Nevobo
08-12-2018 17:30 Emmen’95 JA 1 Olhaco JA 1 3 JA1A1-CD H5 H5
08-12-2018 19:30 Emmen’95 HS 1 VIOS/K HS 1 1 3AH-EJ Erik Nevobo
08-12-2018 19:30 Emmen’95 DS 2 V.C.Z. DS 1 2 D1C-EJ H2 Durk Piet de Vries
08-12-2018 19:30 Emmen’95 HS 5 V.V.E.’86 HS 1 3 H2E-EJ JA1 Laura de Groot