Wedstrijdschema

Beste leden,

De planning tot en met december 2018 is bekend. Bekijk hieronder of je moet tellen, fluiten en welk team zaalwacht heeft. Kan je op het aangegeven moment niet? Regel dan zelf vervanging en geef deze wijziging door aan wedstrijdsecretariaat@emmen95.nl.

Zaalwacht op zaterdag
Op zaterdag zijn er twee teams die zaalwacht hebben. Het team dat als eerste begint dient  om 10.45 aanwezig te zijn om de velden klaar te zetten en op tijd alle wedstrijdformulieren klaar te hebben. Deze zaalwacht eindigt om 15.30 uur. Het team dat als tweede begint dient om 15.30 in de hal te zijn en blijft tot alle wedstrijden afgerond zijn.

Zaalwacht op de vrijdagavond
Indien er weinig wedstrijden gepland staan op de vrijdagavond staat er in de planning dat alle teams zaalwacht hebben. Dit betekent dat de teams die beginnen om 19.00 uur zorgen dat de velden klaar staan (zie informatiemap achter de balie wat je moet doen). De coaches vullen zelf het DWF (digitaal wedstrijdformulier ) in. Een beschrijving hoe dit moet ligt naast de computer in de bestuurskamer. Ook achteraf vult het team de uitslagen in.

Jeugdscheidsrechters
Jeugdscheidsrechters die dit seizoen voor het eerst fluiten zijn met z’n tweeën bij één wedstijd ingepland. Het is de bedoeling om als eerste en tweede scheidsrechter te gaan fluiten en na twee sets te wisselen.

App voor (jeugd)scheidsrechters
We hebben een app voor (jeugd) scheidsrechters zodat we makkelijker met elkaar kunnen communiceren als iemand vervanging nodig heeft.

De wedstrijdcommissie

Datum Tijd Team A Team B Veld Code Tellers Scheidsrechter Zaalwacht
VRIJDAG 21 SEPTEMBER
21-09-2018 19:00 Emmen’95 DS 5 Zwaluwen DS 2 1 D3I-EH H3 H3 H3
21-09-2018 21:00 Emmen’95 HS 3 Tyfoon HS 2 1 H1C-EH D5 H1
21-09-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 Animo’68 HS 2 2 H2D-EH D5 Joke de Haan
ZATERDAG 22 SEPTEMBER
22-09-2018 09:30 Emmen’95 MB 4 De Bevers MB 2 1 MB2C-EH MB3 Suzan Binnemars 9.00-13.00  Odilia en Judith
22-09-2018 09:30 Emmen’95 MB 2 VVO MB 1 2 MB1C-EH MA2 Zoë Aardema
22-09-2018 09:30 Emmen’95 MC 3 Hake Tjoba MC 1 3 MC1C-EH MC2 Saskia Groeneveld
22-09-2018 11:30 Emmen’95 MB 3 Olhaco MB 2 1 MB1D-EH MB4 Sharon Dam
22-09-2018 11:30 Emmen’95 MA 2 Flash Nieuwleusen MA 1 2 MAHC-LA MB2 Kim Brouwer
22-09-2018 11:30 Emmen’95 MC 2 Flash/Veendam MC 1 3 MCTA-BC MC3 Nancy Popping
22-09-2018 11:30 Emmen’95 MC 4 Tyfoon MC 3 4 MC2D-EH MC5 Lotte Hemel
22-09-2018 13:30 Emmen’95 MA 1 De Meeuwen MA 1 1 MAHA-EH D3 H1 13.00-17.00  Dames 2
22-09-2018 13:30 Emmen’95 MC 1 Impala MC 1 2 MCTB-BC JB1 Cynthia Vroling
22-09-2018 13:30 Emmen’95 DS 4 De Bevers DS 4 3 D1D-EH MB1 H2
22-09-2018 13:30 Emmen’95 MC 5 Action MC 1 4 MC2D-LA MB1 Daniëlle vd Heide
22-09-2018 15:30 Emmen’95 DS 3 Captains***Kangeroe DS 2 1 D1C-LA MA1 Arjan Norder
22-09-2018 15:30 Emmen’95 JB 1 Smash XB 1 2 JB1B1-CD MC1 Anne Bruin
22-09-2018 15:30 Emmen’95 MB 1 De Meeuwen MB 1 3 MBTA-EH D4 Eleni Dellas
22-09-2018 17:30 Emmen’95 DS 1 De Bevers DS 1 1 2AD-EH H1 Nevobo 17-21  Dames 4
22-09-2018 17:30 Emmen’95 XC 1 Tyfoon JC 1 3 JC2G1-CF D2 H5
22-09-2018 19:30 Emmen’95 HS 1 FOOX Olhaco HS 2 1 3AH-EH Erik Nevobo
22-09-2018 19:30 Emmen’95 DS 2 SSS/E DS 1 2 D1C-EH XC1 Durk Piet de Vries
22-09-2018 19:30 Emmen’95 HS 5 SSS/E HS 1 3 H2E-EH XC1 Adrie Jonkman
VRIJDAG 5 OKTOBER
05-10-2018 19:00 Emmen’95 DS 5 Thriantha DS 3 1 D3I-EF H4 H4 H4
05-10-2018 21:00 Emmen’95 HS 3 Thriantha Bokjen HS 1 1 H1C-EF D5 H2
05-10-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 Sudosa-Desto HS 6 2 H2D-EF D5
ZATERDAG 6 OKTOBER
06-10-2018 09:30 Emmen’95 XC 1 M.S.K. XC 1 1 JC2G1-CE MC4 Raphaël Batterink 9.00-13.00 D3
06-10-2018 09:30 Emmen’95 MB 2 Sudosa-Desto MB 4 2 MB1C-EF MA2 Luuk Bolhuis
06-10-2018 09:30 Emmen’95 MC 3 Thriantha MC 2 3 MC1C-EF MC2 Matthijs Trip
06-10-2018 11:30 Emmen’95 MC 4 Sudosa-Desto MC 8 1 MC2D-EF XC1 Lois Vroling + Annabel Dubbelboer
06-10-2018 11:30 Emmen’95 MA 2 Dalvo MA 1 2 MAHC-LK MB2
06-10-2018 11:30 Emmen’95 MC 2 VC058 MC 1 3 MCTA-BE MC3
06-10-2018 13:30 Emmen’95 MA 1 Stânfries (IJ) MA 1 1 MAHA-EF JB1 Renzo de Vries 13.00-17.00 D1
06-10-2018 13:30 Emmen’95 MB 4 VIOS/VCR MB 1 2 MB2C-EF JB1
06-10-2018 13:30 Emmen’95 DS 4 Wythmen DS 1 3 D1D-EF MB1 Arjan Norder
06-10-2018 15:30 Emmen’95 JB 1 Smash XB 1 2 JB1B1-CD-2 MB4
06-10-2018 15:30 Emmen’95 MB 1 VC Sneek MB 1 3 MBTA-EF D4
06-10-2018 17:30 Emmen’95 DS 1 VC Zwolle DS 3 1 2AD-EF H1 Nevobo 17.00-21.00  H5
06-10-2018 17:30 Emmen’95 HS 2 M.S.K. HS 1 2 HPB-EF Marijke+Marit Nevobo
06-10-2018 17:30 Emmen’95 JA 1 VC Sneek JA 1 3 JA1A1-CE H5
06-10-2018 19:30 Emmen’95 HS 1 Sudosa-Desto HS 3 1 3AH-EF Erik Nevobo
06-10-2018 19:30 Emmen’95 DS 2 M.S.K. DS 1 2 D1C-EF D1
06-10-2018 19:30 Emmen’95 HS 5 Pol Kraanbedrijf Dac HS 4 3 H2E-EF JA1
ZATERDAG 13 OKTOBER
13-10-2018 13:30 Emmen’95 MC 1 Lycurgus MC 1 2 MCTB-BD 13.00-eind
13-10-2018 13:30 Emmen’95 MC 2 VC Sneek MC 1 3 MCTA-BF
13-10-2018 15:30 Emmen’95 JA 1 Oudehaske JA 1 3 JA1A1-CA
VRIJDAG 2 NOVEMBER
02-11-2018 19:00 Emmen’95 DS 5 Deko DS 2 1 D3I-EC H3 H3 H3
02-11-2018 21:00 Emmen’95 HS 3 V.E.B.’98 HS 1 1 H1C-EC
02-11-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 Quinto HS 3 2 H2D-EC
ZATERDAG 3 NOVEMBER
03-11-2018 09:30 Emmen’95 MB 4 Smash MB 2 1 MB2C-EC 9.00-13.00
03-11-2018 09:30 Emmen’95 MC 5 Sleen MC 2 2 MC2D-LD
03-11-2018 11:30 Emmen’95 MC 4 V.E.B.’98 MC 1 1 MC2D-EC
03-11-2018 11:30 Emmen’95 MA 2 Set Up/B MA 1 2 MAHC-LE
03-11-2018 11:30 Emmen’95 MC 2 Sudosa-Desto MC 1 3 MCTA-BD
03-11-2018 13:30 Emmen’95 MA 1 DIO/Bedum MA 1 1 MAHA-EC 13.00-17.00
03-11-2018 13:30 Emmen’95 MC 1 Olhaco MC 1 2 MCTB-BE
03-11-2018 13:30 Emmen’95 DS 4 WIJHKO DS 1 3 D1D-EC
03-11-2018 15:30 Emmen’95 DS 3 Sleen DS 1 1 D1C-LD Arjan Norder
03-11-2018 15:30 Emmen’95 JB 1 En Bloc JB 1 2 JB1B1-CB
03-11-2018 15:30 Emmen’95 MB 1 vc Bolsward MB 1 3 MBTA-EC Eleni Dellas
03-11-2018 17:30 Emmen’95 DS 1 Betech Olhaco DS 1 1 2AD-EC Nevobo 17.00-21.00 Odilia en Judith
03-11-2018 17:30 Emmen’95 HS 2 DIO/Bedum HS 3 2 HPB-EC Nevobo
03-11-2018 17:30 Emmen’95 JA 1 Flash/Veendam JA 1 3 JA1A1-CB
03-11-2018 19:30 Emmen’95 HS 1 vv Trias HS 1 1 3AH-EC Erik Nevobo
03-11-2018 19:30 Emmen’95 DS 2 Rabobank DIO Oosterwolde DS 1 2 D1C-EC Durk Piet d Vries
VRIJDAG 16 NOVEMBER
16-11-2018 21:00 Emmen’95 HS 3 VCO ’72 HS 1 1 H1C-EA H 3 + 4
16-11-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 AFC HS 1 2 H2D-EA
ZATERDAG 17 NOVEMBER
17-11-2018 09:30 Emmen’95 MB 4 Captains***Kangeroe MB 3 1 MB2C-EA
17-11-2018 09:30 Emmen’95 MB 2 Sudosa-Desto MB 7 2 MB1C-EA 9.00-13.00
17-11-2018 09:30 Emmen’95 MC 3 Banzo / Side-Out MC 1 3 MC1C-EA
17-11-2018 11:30 Emmen’95 MB 3 Captains***Kangeroe MB 2 1 MB1D-EA
17-11-2018 11:30 Emmen’95 XC 1 En Bloc JC 1 2 JC2G1-CA
17-11-2018 11:30 Emmen’95 MC 4 Action MC 1 3 MC2D-EA
17-11-2018 13:30 Emmen’95 MC 5 V.E.B.’98 MC 1 1 MC2D-LC 13.00-17.00
17-11-2018 13:30 Emmen’95 MC 1 Volco MC 1 2 MCTB-BF
17-11-2018 13:30 Emmen’95 DS 4 Flash Nieuwleusen DS 3 3 D1D-EA
17-11-2018 15:30 Emmen’95 DS 3 Rabobank DIO Oosterwolde DS 1 1 D1C-LC
17-11-2018 15:30 Emmen’95 JB 1 Sudosa-Desto JB 2 2 JB1B1-CA
17-11-2018 15:30 Emmen’95 MB 1 Doles MB 1 3 MBTA-EL Cynthia Vroling
17-11-2018 17:30 Emmen’95 DS 1 Hemingway’s Donitas DS 3 1 2AD-EA Nevobo 17.00-21.00
17-11-2018 17:30 Emmen’95 HS 2 Flash Nieuwleusen HS 1 2 HPB-EA Nevobo
17-11-2018 17:30 Emmen’95 MA 1 Vovem’90 MA 1 3 MAHA-ED
17-11-2018 19:30 Emmen’95 HS 1 vv Peize HS 1 1 3AH-EA Erik Nevobo
17-11-2018 19:30 Emmen’95 DS 2 Captains***Kangeroe DS 2 2 D1C-EA
17-11-2018 19:30 Emmen’95 HS 5 Flash Nieuwleusen HS 2 3 H2E-EA Adrie Jonkman
VRIJDAG 7 DECEMBER
07-12-2018 19:00 Emmen’95 DS 5 V.V.E.’86 DS 1 1 D3I-EJ H4 H4 H4
07-12-2018 21:00 Emmen’95 HS 3 Annen HS 1 1 H1C-EJ
07-12-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 Quinto HS 2 2 H2D-EJ
ZATERDAG 8 DECEMBER
08-12-2018 09:30 Emmen’95 MB 4 Olhaco MB 3 1 MB2C-EJ 9.00-13.00
08-12-2018 09:30 Emmen’95 MB 2 V.V.E.’86 MB 1 2 MB1C-EJ
08-12-2018 09:30 Emmen’95 MC 3 V.C.Z. MC 2 3 MC1C-EJ
08-12-2018 09:30 Emmen’95 XC 1 Thriantha XC 1 4 JC2G1-CD
08-12-2018 11:30 Emmen’95 MB 3 Hake Tjoba MB 2 1 MB1D-EJ
08-12-2018 11:30 Emmen’95 MA 2 Bas Autowas/VV Voorsterslag MA 2 2 MAHC-LB
08-12-2018 11:30 Emmen’95 MC 2 Smash MC 1 3 MCTA-BA
08-12-2018 11:30 Emmen’95 MC 4 Vonk/Coevorden MC 3 4 MC2D-EJ
08-12-2018 13:30 Emmen’95 MA 1 Reflex MA 1 1 MAHA-EJ 13.00-17.00
08-12-2018 13:30 Emmen’95 MC 1 De Bevers MC 1 2 MCTB-BA
08-12-2018 13:30 Emmen’95 DS 4 Vonk/Coevorden DS 2 3 D1D-EJ
08-12-2018 13:30 Emmen’95 MC 5 VVO MC 1 4 MC2D-LB
08-12-2018 15:30 Emmen’95 DS 3 En Bloc DS 1 1 D1C-LB Arjan Norder
08-12-2018 15:30 Emmen’95 JB 1 Sudosa-Desto JB 2 2 JB1B1-CA-2
08-12-2018 15:30 Emmen’95 MB 1 Hake Tjoba MB 1 3 MBTA-EJ Eleni Dellas
08-12-2018 17:30 Emmen’95 DS 1 VC Sneek DS 3 1 2AD-EJ Nevobo 17.00-21.00 Odilia en Judith
08-12-2018 17:30 Emmen’95 HS 2 Vonk/Coevorden HS 1 2 HPB-EJ Nevobo
08-12-2018 17:30 Emmen’95 JA 1 Olhaco JA 1 3 JA1A1-CD
08-12-2018 19:30 Emmen’95 HS 1 VIOS/K HS 1 1 3AH-EJ Erik Nevobo
08-12-2018 19:30 Emmen’95 DS 2 V.C.Z. DS 1 2 D1C-EJ Durk Piet d Vries
08-12-2018 19:30 Emmen’95 HS 5 V.V.E.’86 HS 1 3 H2E-EJ