Wedstrijdschema

Beste leden,

De planning tot het einde van het seizoen is bekend. Bekijk hieronder of je moet tellen, fluiten en welk team zaalwacht heeft. Kan je op het aangegeven moment niet? Regel dan zelf vervanging en geef deze wijziging door aan wedstrijdsecretariaat@emmen95.nl.

Het kan zijn dat er dingen veranderd zijn. Iedereen dus graag goed kijken of er voor jou iets anders is!

Wij zoeken nog een scheidsrechter voor:

Reacties graag naar wedstrijdsecretariaat@emmen95.nl.

Zaalwacht op zaterdag
Op zaterdag zijn er twee teams die zaalwacht hebben. Het team dat als eerste begint dient  om 10.45 aanwezig te zijn om de velden klaar te zetten en op tijd alle wedstrijdformulieren klaar te hebben. Deze zaalwacht eindigt om 15.30 uur. Het team dat als tweede begint dient om 15.30 in de hal te zijn en blijft tot alle wedstrijden afgerond zijn.

Zaalwacht op de vrijdagavond
Indien er weinig wedstrijden gepland staan op de vrijdagavond staat er in de planning dat alle teams zaalwacht hebben. Dit betekent dat de teams die beginnen om 19.00 uur zorgen dat de velden klaar staan (zie informatiemap achter de balie wat je moet doen). De coaches vullen zelf het DWF (digitaal wedstrijdformulier ) in. Een beschrijving hoe dit moet ligt naast de computer in de bestuurskamer. Ook achteraf vult het team de uitslagen in.

Jeugdscheidsrechters
Jeugdscheidsrechters die dit seizoen voor het eerst fluiten zijn met z’n tweeën bij één wedstijd ingepland. Het is de bedoeling om als eerste en tweede scheidsrechter te gaan fluiten en na twee sets te wisselen.

App voor (jeugd)scheidsrechters
We hebben een app voor (jeugd) scheidsrechters zodat we makkelijker met elkaar kunnen communiceren als iemand vervanging nodig heeft.

De wedstrijdcommissie

Vrijdag 9 februari 2018
09-02-2018 19:00 Emmen’95 DS 6 DOS DS 2 2 D4E-JH H4 Joke de Haan 18.30 D5       20.30 H4
09-02-2018 19:00 Emmen’95 MB 4 Captains***Kangeroe MB4 3 MB1E-KH D5 Iris Brouwer
09-02-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 En Bloc HS 2 1 H3F-AG MB4 Koen Bolhuis
09-02-2018 21:00 Emmen’95 DS 5 Tyfoon DS 3 2 D3H-BI MB4 H5
Vrijdag 9 maart 2018
09-03-2018 19:00 Emmen’95 MB 6 Thriantha MB 2 1 MB2D-LI ouders Emma van Rieke 18.30 D3      20.30 D5
09-03-2018 19:00 Emmen’95 MA 3 Thriantha MA 1 2 MA1C-LI D3 Lotte Niewijk
09-03-2018 19:00 Emmen’95 MB 3 Set Up/B MB 1 3 MBHC-LI D5 Joke de Haan
09-03-2018 21:00 Emmen’95 DS 5 M.S.K. DS 2 1 D3H-BJ MA3 Suzanne Heikamp
09-03-2018 21:00 Emmen’95 DS 3 Smash DS 2 2 D1C-LI MB3 Hendrik  de Veen
                 
Zaterdag 10 maart 2018
10-03-2018 11:30 Emmen’95 MB 2 Sudosa-Desto MB 1 1 MBTA-FH MB1 Eleni Dellas D4
10-03-2018 11:30 Emmen’95 MC 2 Thriantha MC 1 2 MC1E-LI MA1 Annemijn Espeldoorn
10-03-2018 11:30 Emmen’95 MC 4 Set Up/B MC 2 4 MC2G-LI MC5 Nienke vd Velde+Maureen vd Molen
10-03-2018 11:30 Emmen’95 MC 3 Smash MC 2 3 MC2F-LI MC5 Sophie Espeldoorn
10-03-2018 13:30 Emmen’95 MB 1 Lycurgus MB 1 1 MBTA-LK MB2 Ronald Kuik
10-03-2018 13:30 Emmen’95 MA 1 VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Gri MA 1 2 MATA-LI MC2 Renzo de Vries
10-03-2018 13:30 Emmen’95 MC 5 S.S.S. ’70 MC 1 3 MC2E-EF MC4 Alyssa Everts+Jasmine Kiers
10-03-2018 15:30 Emmen’95 HS 2 Tyfoon HS 1 1 HPB-LI D1 nevobo H5              15.30 Anton+Jeroen    18.00   Raymon +Gert Jan
10-03-2018 15:30 Emmen’95 MA 2 Tyfoon MA 1 2 MAHB-LI MB1 Shirley Haagsma
10-03-2018 15:30 Emmen’95 DS 2 Set Up/B DS 1 3 DPB-LI MA1 nevobo
10-03-2018 17:30 Emmen’95 DS 1 Smash DS 1 1 2AD-LI Erik B nevobo
10-03-2018 17:30 Emmen’95 JB 1 Smash XB 1 2 JB1D-LJ D4 Annemarie vd Vegt
10-03-2018 17:30 Emmen’95 MC 1 Set Up/B MC 1 3 MCHB-LI H1 Stefan Keizer
10-03-2018 19:30 Emmen’95 DS 4 VC Zwolle DS 5 1 D1D-LI JB1 Jorike Miedema
10-03-2018 19:30 Emmen’95 HS 5 vv Ouvol HS 3 2 H3G-EL MC1 Leonie van Dis
10-03-2018 19:30 Emmen’95 HS 1 Volleybalvereniging Peize HS 1 3 3AH-LI Malon nevobo
Donderdag 15 maart 2018
15-03-2018 18.00 Emmen’95 MB4 Side Out MB1 nog regelen
Vrijdag 16 maart 2018
16-03-2018 19:00 Emmen’95 MB 5 Pegasus MB 1 1 MB1D-BK H4 Suzanne Heikamp 18.30 H4      20.30 D5
16-03-2018 19:00 Emmen’95 DS 6 VCO ’72 DS 5 2 D4E-JA D5 Suzanne Koster
16-03-2018 19:00 Emmen’95 MB 4 Pol Kraanbedrijf Dac MB 2 3 MB1E-KF ouders H4
16-03-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 V.E.B.’98 HS 2 1 H3F-AE MB4 Edwin ten Hove
16-03-2018 21:00 Emmen’95 DS 5 Olympia’88 DS 1 2 D3H-BF MB5 Leonie van Dis
Vrijdag 23 maart 2018
23-03-2018 19:00 Emmen’95 MB 6 Side-Out MB 2 1 MB2D-LH ouders Menthe Bosman + speelster MB1 18.30 H4      20.30 D5
23-03-2018 19:00 Emmen’95 MA 3 SSS/E MA 1 2 MA1C-LH D3 Jelle Holtrop
23-03-2018 19:00 Emmen’95 MB 3 GO4IT DOK MB 1 3 MBHC-LH H3 H5, Edwin
23-03-2018 21:00 Emmen’95 DS 3 SSS/E DS 1 2 D1C-LH MB6 Arjan Norder
23-03-2018 21:00 Emmen’95 HS 3 SSS/E HS 1 3 H2E-LH MB3 Fred Zwerink
Zaterdag 24 maart 2018
24-03-2018 11:30 Emmen’95 MB 2 vc Bolsward MB 1 1 MBTA-FJ MB1 Cynthia Vroling D1
24-03-2018 11:30 Emmen’95 MC 2 Flash Nieuwleusen MC 1 2 MC1E-LH MA1 Zoë Aardema
24-03-2018 11:30 Emmen’95 MC 4 Side-Out JC 1 3 MC2G-LH MC1 Sharon Dam
24-03-2018 13:30 Emmen’95 MB 1 Sudosa-Desto MB 1 1 MBTA-LH MB2 Jason Smeenge
24-03-2018 13:30 Emmen’95 MA 1 De Meeuwen MA 1 3 MATA-LH MC2 Durk Piet de Vries
24-03-2018 13:30 Emmen’95 MC 1 Smash MC 1 2 MCHB-LH MC4 Heren 2
24-03-2018 15:30 Emmen’95 HS 2 Reflex HS 2 1 HPB-LA D1 Nevobo
24-03-2018 15:30 Emmen’95 MA 2 VC058 MA 2 2 MAHB-LH MA1 Ike Hensen
24-03-2018 15:30 Emmen’95 DS 2 GO4IT DOK DS 1 3 DPB-LH MB1 Nevobo
24-03-2018 17:30 Emmen’95 DS 1 Autoschadekuiper/D.B.S. DS 1 1 2AD-LH Erik B Nevobo Judith vd Vooren en Odilia de Boer
24-03-2018 17:30 Emmen’95 JC 1 Sudosa-Desto MC 6 1 MC1D-FJ D4 Judith Koning
24-03-2018 19:30 Emmen’95 DS 4 Side-Out DS 1 1 D1D-LH MA2 Michiel Venema
24-03-2018 19:30 Emmen’95 HS 5 V.C.Z. HS 1 2 H3G-EK H2 Laura de Groot
24-03-2018 19:30 Emmen’95 HS 1 vv Trias HS 1 3 3AH-LH Malon Nevobo
Vrijdag 6 april 2018
06-04-2018 19:00 Emmen’95 MB 5 Dalen MB 1 1 MB1D-BF D5 Lois Vroling 18.30 H4     20.30 D5
06-04-2018 19:00 Emmen’95 MB 4 Volco MB 2 3 MB1E-KD H4 Ella Haagsma
06-04-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 DOS HS 1 1 H3F-AC MB5 Durk Piet de Vries
06-04-2018 21:00 Emmen’95 DS 5 Deko DS 1 2 D3H-BL MB5 Koen Bolhuis
06-04-2018 21:00 Emmen’95 HS 3 Flash Nieuwleusen HS 2 3 H2E-LC MB4 Bert Koops
Vrijdag 13 april 2018
13-04-2018 19:00 Emmen’95 MB 6 Olhaco MB 3 1 MB2D-LG D3 Iris Brouwer 18.30 D3       20.30 H3
13-04-2018 19:00 Emmen’95 MA 3 En Bloc MA 1 2 MA1C-LG H3 Lotte Niewijk
13-04-2018 19:00 Emmen’95 MB 3 Bas Autowas/VV Voorsterslag MB 1 3 MBHC-LG ouders Lotte Hemel
13-04-2018 21:00 Emmen’95 DS 3 En Bloc DS 1 2 D1C-LG MB6 Edward Hemel
13-04-2018 21:00 Emmen’95 HS 3 Pol Kraanbedrijf Dac HS 3 3 H2E-LG MB3 Fred Zwerink
Zaterdag 14 april 2018
14-04-2018 11:30 Emmen’95 MB 2 Lycurgus MB 2 1 MBTA-FA MB1 Eleni Dellas D2
14-04-2018 11:30 Emmen’95 MC 3 En Bloc JC 1 2 MC2F-LG MA1 Jada de Boer
14-04-2018 11:30 Emmen’95 MC 4 Pol Kraanbedrijf Dac JC 1 3 MC2G-LG MC1 Liz Otten
14-04-2018 13:30 Emmen’95 MB 1 VC Sneek MB 1 1 MBTA-LG MB2 Ronald Kuik
14-04-2018 13:30 Emmen’95 MA 1 VC Sneek MA 1 3 MATA-LG MC3 Edward Hemel
14-04-2018 13:30 Emmen’95 MC 1 Pol Kraanbedrijf Dac MC 1 2 MCHB-LG MC4 Stefanie Schipper
14-04-2018 15:30 Emmen’95 HS 2 Side-Out HS 2 1 HPB-LH D1 Nevobo
14-04-2018 15:30 Emmen’95 DS 2 Pol Kraanbedrijf Dac DS 1 3 DPB-LG MA1 Nevobo H1
14-04-2018 17:30 Emmen’95 DS 1 Veracles DS 2 1 2AD-LG Erik B Nevobo
14-04-2018 17:30 Emmen’95 JB 1 Olhaco XB 1 2 JB1D-LG D4 H5 Jan
14-04-2018 17:30 Emmen’95 JC 1 SSS/E XC 1 3 MC1D-FH H5 Henk Judith Koning
14-04-2018 19:30 Emmen’95 DS 4 Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 2 1 D1D-LG JB1 Michiel Venema
14-04-2018 19:30 Emmen’95 HS 5 Thriantha HS 2 2 H3G-EI JC1 H2
14-04-2018 19:30 Emmen’95 HS 1 Olhaco HS 2 3 3AH-LG Malon Nevobo
Vrijdag 20 april 2018
20-04-2018 19:00 Emmen’95 MB 5 Hake Tjoba MB 2 1 MB1D-BD H4 Marielle Daanje H4
20-04-2018 19:00 Emmen’95 MB 6 V.V.E.’86 MB 1 1 MB2D-LJ ouders Maud Luiten
20-04-2018 19:00 Emmen’95 MB 4 Flash Nieuwleusen MB 2 3 MB1E-KB ouders Nienke van de  Velde
20-04-2018 21:00 Emmen’95 HS 4 Action HS 2 1 H3F-AL MB6 Edwin ten Hove
20-04-2018 21:00 Emmen’95 DS 6 V.V.B.O. DS 2 2 D4E-JC MB4 Leonie van Dis