Wedstrijdschema 2019-2020

Hallo allemaal,

Het wedstrijdschema voor de rest van het seizoen is klaar.

Bekijk hieronder of je moet tellen, fluiten en welk team zaalwacht heeft. Kan je op het aangegeven moment niet? Regel dan zelf vervanging en geef deze wijziging door aan wedstrijdsecretariaat@emmen95.nl.

Certificaat van Volleybalmasterz
Alle scheidsrechters moeten een certificaat hebben. De scheidsrechters die schuin gedrukt staan moeten dit certificaat nog halen. Je kan de toets doen via https://www.volleybalmasterz.nl. Log wel in met je Nevobo-account zodat het bewijs ook in Sportlink komt te staan!

>  bijgewerkt 29 jan. 2020.

De wedstrijdcommissie

Printversie : zaalwacht, fluiten en tellen feb- apr. 20

Datum zaalwacht tijd tijd veld team thuis team uit scheidsrechter(s) tellers beoordelaar
28-01-2020 D3 19.30-eind
28-01-2020 19:45 Animo 8 2 Emmen ’95 D 3 Jan Heikamp Emiel de Haan
29-01-2020 MB3 19.30-eind
29-01-2020 19:45 Emmen ’95 MB 3 SGO Lars, Thijmen en Wim zelf
31-01-2020 H3 19.30-eind
31-01-2020 20:00 2 Emmen’95 HS 3 vv Rolde HS 1 Björn Stricker zelf
01-02-2020 D5 9-13 uur
01-02-2020 9:30 1 Emmen’95 XC 1 Thriantha XC 2 Sacha Glas MC3
01-02-2020 9:30 2 Emmen’95 MC 2 Zwaluwen MC 1 Carmen Evers MB4
01-02-2020 11:30 1 Emmen’95 MC 3 Zwaluwen MC 2 Jan-Willem Hietland XC1
01-02-2020 11:30 2 Emmen’95 MB 4 En Bloc MB 1 Anouk Kreeft MC2
01-02-2020     11:30 3 Emmen’95 MB 2 De Bevers MB 3 Lotte Hemel D5
01-02-2020 D3 13-17 uur
01-02-2020 13:30 1 Emmen’95 DS 4 VCO ’72 DS 2 Jorik Hulshoff MA1
01-02-2020 13:30 2 Emmen’95 MB 1 DOSKO/Acta MB 1 Jelle Holtrop MC3
01-02-2020 13:30 3 Emmen’95 DS 5 S.G.O. DS 1 Rebecca de Krosse D2
01-02-2020 15:30 1 Emmen’95 MA 1 Annen MA 1 Ella Haagsma D4
01-02-2020 15:30 2 Emmen’95 JB 1 Banzo / Side-Out JB 1 Rosalie Middel MB1
01-02-2020 15:30 3 Emmen’95 DS 2 Flash Nieuwleusen DS 2  Arjan Norder D3
01-02-2020 MA1 17-eind
01-02-2020 17:30 1 Emmen’95 DS 3 Annen DS 1 SanderVroling D2
01-02-2020 17:30 2 Emmen’95 HS 2 Tyfoon HS 1 Sjoerd Cnossen + Frank Evers JB1
01-02-2020 17:30 3 Emmen’95 DS 1 Veracles DS 2 Henk Radstaak + Wim van den Brand H1 – live score –
01-02-2020 19:30 3 Emmen’95 HS 1 Veracles HS 2 Marcel van Let + Hans van de Belt D1
01-02-2020 Vervallen 1 Emmen’95 HS 4 De Schutters HS 1
28-02-2020 H5 19.30-eind
28-02-2020 20:00 1 Emmen’95 HS 5 vv Ouvol HS 3 Rick Seubers zelf
28-02-2020 20:00 2 Emmen’95 HS 3 Hake Tjoba HS 1 Koen Bolhuis zelf
29-02-2020 D3 9-13 uur
29-02-2020 9.30 3 Emmen’95 MB 3 V.C.Z. MB 1 Sophie Niewijk MC1
29-02-2020 11:30 1 Emmen’95 MC 1 Bas Autowas/VV Voorsterslag MC 2 Jinte Baksteen MB3
29-02-2020 11:30 2 Emmen’95 MB 4 Pegasus MB 1 Mariëlle Daanje MB1
29-02-2020 11:30 3 Emmen’95 MB 2 Flash Nieuwleusen MB 2 Menthe Bosman MB3
29-02-2020 H2 13-17 uur
29-02-2020 13:30 1 Emmen’95 DS 4 Wesseling DOK DS 2 Tom Kroon MA1
29-02-2020 13:30 2 Emmen’95 MB 1 VC Sneek MB 1 Lars Stricker D2
29-02-2020 13:30 3 Emmen’95 DS 5 Dalen DS 4 Femke de Vries MA1
29-02-2020 15:30 1 Emmen’95 MA 1 Sudosa-Desto MA 4 Jacolien Meursing D4
29-02-2020 Vervallen 2 Emmen’95 JB 1 Lycurgus JB 1
29-02-2020 15:30 3 Emmen’95 DS 2 Ritola DS 1 Koos Loode MB1
29-02-2020 D5 17-eind
29-02-2020 17:30 1 Emmen’95 DS 3 Smash DS 2 Durk-Piet de Vries H1
29-02-2020 17:30 2 Emmen’95 HS 2 Ritola HS 1 Nevobo D2
29-02-2020 17:30 3 Emmen’95 DS 1 Wesseling DOK DS 1 Gea van Asselt-Kostwinder + Wim van den Brand H1
29-02-2020 19:30 3 Emmen’95 HS 1 VIOS/K HS 1
29-02-2020 Vervallen 1 Emmen’95 HS 4 Wesseling DOK HS 1
06-03-2020 H3 19.30-eind
06-03-2020 20:00 1 Emmen’95 HS 5 V.C.Z. HS 1 Ronald Kuik zelf
06-03-2020 20:00 2 Emmen’95 HS 3 Pegasus HS 1 Björn Stricker zelf
07-03-2020 D4 9-13 uur
07-03-2020 09:30 1 Emmen’95 XC 1 Dalvo XC 1 Joke de Haan MC3
07-03-2020 09:30 2 Emmen’95 MC 2 Smash MC 2 Angela Kreeft MB2
07-03-2020 09:30 3 Emmen’95 MB 3 Volco MB 2 Bjorn Joldersma MB2
07-03-2020 11:30 1 Emmen’95 MC 3 Volco MC 2 Judith Koning Emiel de Haan
07-03-2020 11:30 2 vrij
07-03-2020 11:30 3 Emmen’95 MB 2 Captains***Kangeroe MB 3 Daniëlle van er Heide XC1
07-03-2020 D2 13-17 uur
07-03-2020 13:30 1 Emmen’95 DS 4 Sudosa-Desto DS 6 Paul van Olfen MB2
07-03-2020 13:30 2 Emmen’95 MB 1 Flash/Veendam MB 1 Dorien Veldman Ouders
07-03-2020 13:30 3 Emmen’95 DS 5 Sleen DS 3 Renzo de Vries D2
07-03-2020 15:30 1 vrij
07-03-2020 15:30 2 vrij
07-03-2020 15:30 3 Emmen’95 DS 2 Betech Olhaco DS 2 Nevobo D3
07-03-2020 H1 17-eind
07-03-2020 17:30 1 Emmen’95 DS 3 SSS/E DS 2 Sander Vroling D2
07-03-2020 17:30 2 Emmen’95 HS 2 Sudosa-Desto HS 3 Nevobo D2
07-03-2020 17:30 3 Emmen’95 DS 1 Sudosa-Desto DS 2 Nevobo H1
07-03-2020 19:30 3 Emmen’95 HS 1 DIO/Bedum HS 3 Eric Baas
07-03-2020 Vervallen 1 Emmen’95 HS 4 Sleen HS 1
20-03-2020 H5 19.30-eind
20-03-2020 20:00 1 Emmen’95 HS 5 Thriantha Heren 1,5 HS 4 Dennis Robben zelf
20-03-2020 20:00 2 Emmen’95 HS 3 DAC Dedemsvaart HS 2 Lars Stricker zelf
21-03-2020 D5 9-13 uur
21-03-2020 09:30 1 Emmen’95 MC 3 V.E.B.’98 MC 1 Jolien Bloemink MC1
21-03-2020 09:30 2 Emmen’95 MC 2 DAC Dedemsvaart MC 2 Quiten Evers + Thijmen Wilting MB4
21-03-2020 09:30 3 Emmen’95 MB 3 Captains***Kangeroe MB 2 Renske van Eck MB2
21-03-2020 11:30 1 Emmen’95 MC 1 Quinto MC 1 Wim v/d Vegt + Ernst Engbers MC3
21-03-2020 11:30 2 Emmen’95 MB 4 Thriantha MB 1 Kim Brouwer MC2
21-03-2020 11:30 3 Emmen’95 MB 2 DAC Dedemsvaart MB 2 Lieke de Haas MB3
21-03-2020 D1 13-17 uur
21-03-2020 13:30 1 Emmen’95 DS 4 Quinto DS 2 Frauke Wenzel MA1
21-03-2020 13:30 2 Emmen’95 MB 1 De Bevers MB 1 Stefan Biekart JB1
21-03-2020 13:30 3 Emmen’95 DS 5 Pegasus DS 3 Esmee Koning D2
21-03-2020 15:30 1 Emmen’95 MA 1 Thriantha MA 1 Jacolien Meursing D3
21-03-2020 15:30 2 Emmen’95 JB 1 Set Up (IJsselmuiden) JB 1 Koen Bolhuis MB1
21-03-2020 15:30 3 Emmen’95 DS 2 Lycurgus DS 2 D3
21-03-2020 D2 17-eind
21-03-2020 17:30 1 Emmen’95 DS 3 Quinto DS 1 Durk- Piet de Vries MA1
21-03-2020 17:30 2 Emmen’95 HS 2 Lycurgus HS 5 Nevobo JB1
21-03-2020 17:30 3 Emmen’95 DS 1 De Bevers DS 1 Nevobo D2
21-03-2020 19:30 3 Emmen’95 HS 1 Lycurgus HS 3 Nevobo Erik Baas
03-04-2020 H3 19.30-eind
03-04-2020 20:00 1 Emmen’95 HS 5 Sleen HS 2 Jorik Hulshoff zelf
03-04-2020 20:00 2 Emmen’95 HS 3 DAC Dedemsvaart HS 4 Björn Stricker zelf
04-04-2020 D4 9-13 uur
04-04-2020 09:30 1 Emmen’95 XC 1 V.V.E.’86 XC 1 Frederique Assen MC1
04-04-2020 09:30 2 Emmen’95 MC 2 Wesseling DOK MC 2 Daphna Kajim MB4
04-04-2020 09:30 3 Emmen’95 MB 3 VC Zwolle MB 1 Anouk Bruins MB2
04-04-2020 11:30 1 Emmen’95 MC 1 Banzo / Side-Out MC 1 Myrthe Koster XC1
04-04-2020 11:30 2 Emmen’95 MB 4 S.S.S. ’70 MB 1 Marit Eijgenraam MC2
04-04-2020 11:30 3 Emmen’95 MB 2 Reflex MB 2 Sacha Glas MB3
04-04-2020 H1 13-17 uur
04-04-2020 13:30 1 Emmen’95 DS 4 IVO DS 1 Jelle Holtrop MA1
04-04-2020 13:30 2 Emmen’95 MC 3 Deko MC 2 Lian Zuidema JB1
04-04-2020 13:30 3 Emmen’95 DS 5 Sudosa-Desto DS 8 Rebecca de Krosse MA1
04-04-2020 15:30 1 Emmen’95 MA 1 O.S.R. MA 1 Lotte Hemel D3
04-04-2020 15:30 2 Emmen’95 JB 1 Flash Nieuwleusen XB 1 Tom Kroon H2
04-04-2020 15:30 3 Emmen’95 DS 2 Donitas DS 4 Nevobo D1
04-04-2020 D2 17-eind
04-04-2020 17:30 1 Emmen’95 DS 3 Sleen DS 1 Sander Vroling D2
04-04-2020 17:30 2 Emmen’95 HS 2 Huisnummerpaal.nl Donitas HS 4 Nevobo H1
04-04-2020 17:30 3 Emmen’95 DS 1 Hemingway’s Donitas DS 3 Nevobo H1
04-04-2020 19:30 3 Emmen’95 HS 1 Flash/Veendam HS 1 Erik Baas
04-04-2020 Vervallen 1 Emmen’95 HS 4 Banzo / Side-Out HS 4
18-04-2020 Jan en Joan 8.30-13.30
18-04-2020 Minicompetitie van 9.00-13.00 uur – 6 velden Heren 1, Dames 1 en Dames 4